Zapraszamy na piąte spotkanie Lublin IT, które odbędzie się 16.10.2018 w Auli Informatyki Wydziału Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS (zobacz na mapie).

Harmonogram

  • 17:30 – rozpoczęcie rejestracji
  • 18:00 – Sławek Sobótka – „Jak prezentować swoje pomysły przed ludźmi technicznymi i biznesem”, czyli 60 minut merytoryki na temat zasad skutecznej prezentacji
  • 19:00 – Krystian Rybarczyk – „Jak rozwijać Javowe projekty bardziej efektywnie?”
  • 19:40 – krótka przerwa
  • 19:50 – Paweł Kornijów – „Blockchain 101”
  • 20:30 – Tomasz Szyborski – „Machine Learning i Python – od czego zacząć?”
  • 21:00 – czas na rozmowy po prezentacjach, pytania i wspólne wyjście na integrację! 🙂

Prelegenci

Sławek Sobótka – Jestem trenerem w Bottega It Minds i konsultantem specjalizującym się w technologiach Java EE. W codziennej pracy integruję: Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek.

Stosuję nadrzędną zasadę: rozpoznać klasę problemu z jaką mamy do czynienia i dobrać do niej odpowiednią klasę narzędzia. Hobbystycznie interesuję się psychologią pozytywną i kognitywistyką. Lubię myśleć o sobie jako entuzjaście Software Craftsmanship.


Krystian Rybarczyk – Szczęśliwy mąż i ojciec żywiołowego bardziej niż huragan malucha. Aktualnie pracuje w Codete. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i fascynuje się programowaniem, którego uczył się na uniwersytecie Imperial College London. Doświadczenie zdobywał w firmach technologicznych w Monachium, Londynie i Dolinie Krzemowej. Obecnie stara się wykorzystać potencjał programowania funkcyjnego i Scali do przetwarzania Big Data. Interesuje się dostarczaniem kodu i automatyzuje co tylko może.


Paweł Kornijów – An experienced full-stack developer, tech lead and architect (at least he likes to think of him that way). Agile advocate, Scrum Master on daily basis.

Believes in simplicity as an elegant way to make things work. Refactoring is his hobby. Big fan of scripting languages (JavaScript, Python, Bash etc.) and cloud solutions (AWS, terraform). Loves git!

 

 


Tomasz Szyborski – Tomasz to (nie)typowy QA Engineer – czego dotknie, to zepsuje (ale lubi współpracę z developerami). Tech Lead zakochany w Pythonie, Machine Learning i aspektach bezpieczeństwa aplikacji.

Zawodowo – pasjonat automatyzacji i rozwalania aplikacji webowych na każdym poziomie – od bazy, do front-endowego security, prywatnie – domorosły lutnik i fan podejścia DIY.

 

Partnerzy

Dziękujemy Partnerom wydarzenia, czyli firmom: intive, Bottega, Finanteq oraz eLeader za wspracie wydarzenia.

 

Miejsce spotkania

Wydział Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS, Aula Informatyki (zobacz na mapie)

Współpraca

Jeśli chcesz wystąpić z prelekcją lub chcesz zostać Partnerem wydarzenia, napisz na adres: kontakt@lublinit.com

Relacja z wydarzenia

już wkrótce 🙂

X