Zapraszamy na drugie spotkanie Lublin IT, które odbędzie się 05.12.2017 w Caffe Trybunalska.

Harmonogram

  • 17:30 – rozpoczęcie rejestracji
  • 18:00 – Marcin Grochulski – GitLab CI i CD
  • 18:50 – Tomasz Szyborski – Import Antigravity – o Pythonie słów kilka
  • 19:50 – Marco Schwartz – Online Entrepreneur
  • 20:30 – integracja przy pizzy i rozmowy w luźnej atmosferze 🙂

 

Prelegenci

Marcin Grochulski  – Front-end developer z 8 letnim doświadczeniem komercyjnym w budowaniu serwisów internetowych. Dodatkowym atutem jest posiadanie umiejętności w tworzeniu architektury, ustawianiu środowisk, zarządanie serwerami. Żadne technologie nie są mu obce. Zawsze dba o jakość swojego kodu ciągle pisząc kolejne testy, szukając najlepszego rozwiązania. W wolnych chwilach zajmuje się nowymi technologiami, organizuje spotkania wymiany wiedzy oraz prowadzi Lubelski Hackerspace.

Opis prezentacji:

GitLab jest jednym z ciekawszych narzędzi na rynku przechowywania kodu źródłowego. Narzędzie to posiadało wzloty i upadki prowadzące do straty bazy produkcyjnej. Najciekawsze jest to, że nadal stanowi wielką konkurencję dla komercyjnego rozwiązania jakim jest GitHub. Podczas prezentacji przedstawię jak skonfigurować automatyczny deploy aplikacji z użyciem narzędzi dostępnych za darmo dla wszystkich.


Tomasz Szyborski – Tomasz to (nie)typowy QA Engineer – czego dotknie, to zepsuje (ale lubi współpracę z developerami).
Tech Lead zakochany w Pythonie, Machine Learning i aspektach bezpieczeństwa aplikacji.
Zawodowo – pasjonat automatyzacji i rozwalania aplikacji webowych na każdym poziomie – od bazy, do front-endowego security, prywatnie – domorosły lutnik i fan podejścia DIY.

Opis prezentacji:

Python jako narzędzie do nauki – od prostych algorytmów, przez analizę danych, do sztucznych sieci neuronowych.
Garść narzędzi do pomocy w pracy i domu – dla każdego – od dziecka do dorosłego.
Sięgnij po Pythona jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego co oferuje niski próg wejścia, czytelność, prostotę i swobodę działania!


Marco Schwartz – Przedsiębiorca, inwestor oraz autor książek programistycznych. Swój pierwszy biznes online związany z Home Automation uruchomił w 2013 roku. Od tego momentu zbudował i wykupił wiele innych przedsięwzięć działających w internecie. Jest również twórcą platformy SiteEngine oraz aREST działającej w obszarze Internet of Things. W przerwach pomiędzy budowaniem własnych projektów uwielbia pomagać innym w tworzeniu starupów.

 

Partnerzy

Dziękujemy Partnerom wydarzenia, czyli firmom: infoShare Academy oraz intive

Współpraca

Jeśli chcesz wystąpić z prelekcją lub chcesz zostać Partnerem wydarzenia, napisz na adres: kontakt@lublinit.com