Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Lublin IT”, które odbędzie się 23.05.2017 w Caffe Trybunalska. Program spotkania:

  • 17:30 – rozpoczęcie rejestracji
  • 18:00 – „Poznajmy się!” – porozmawiamy o potencjale lokalnej branży IT, jakie są Wasze potrzeby i co możemy razem zrobić wspólnie dla Lublina. Będziemy również dyskutować na temat tego jak zdobywać nowe skille dzięki wspólnej wymianie wiedzy i doświadczeń. Podamy też wyniki badania społeczności lubelskiej branży IT.
  • 18:20 – „Wstęp do analizy danych z Amazon QuickSight”, Krzysztof Saniak – Team Manager w ITMAGINATION w dziale Data Management, stary wyjadacz w dziale Business Intelligence, konsultant zorientowany na dostarczenie wartości klientom.
    Prezentacja możliwości Amazon QuickSight w kontekście analizy danych oraz jako narzędzia Self-Service BI. Wstęp dla osób nie mających na co dzień nic wspólnego z budowaniem hurtowni danych.
  • 19:00 – PRZERWA
  • 19:20 – „Docker – praktyczne przykłady”, Patryk Omiotek – programista z ponad 10-letnim doświadczeniem. Z zapałem śledzi bieżące trendy w branży i stąd zainteresował się takimi obszarami jak: Artificial Intelligence, Machine Learning oraz Internet of Things. Obecnie pracuje na stanowisku Senior Software Engineer w invite oraz jako trener w infoShare Academy, gdzie uczy przyszłych programistów nowego zawodu.
  • 20:00 – „Digital nomadyzm – to jest prostsze niż myślisz. O tym jak mieć w zimie 30 stopni i uśmiechniętych ludzi w około siebie.”, Piotr Misiurek – senior rails developer at Ragnarson, cyfrowy włóczykij, blockchain n00b
  • 20:40 – integracja przy pizzy i rozmowy w luźnej atmosferze

Dla wszystkich uczestników zapewniamy piwo i pizzę.

Lublit to cykliczne spotkania entuzjastów nowych technologii w formie barcampów. Planowana częstotliwość, to sześć spotkań w roku.

Rejestracja: http://bit.ly/2pL1jYu

Link do wydarzenia na FB: https://facebook.com/events/825797897559147/

Partnerzy wydarzenia:

 

Kategorie: Eventy